Opinie o Nas
Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego

1. Postanowienia ogólne

1.1. Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu  można zawsze znaleźć na naszej stronie pod adresem https://www.wszystkodokawy.pl/pl/i/Regulamin-sklepu/3

1.2. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.07.2018 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem https://wszystkodokawy.pl/

1.3. Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem https://wszystkodokawy.pl/ Kupujący  oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu.


2. Właściciel sklepu internetowego

2.1. Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem https://wszystkodokawy.pl  jest przedsiębiorca:

Firma

WszystkoDoKawy.pl Anna Kalinin
NIP: 796-193-48-71, REGON: 432717717, BDO 000207379

Nazwa rejestru do którego wpisana jest firma

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej

Nazwa organu prowadzącego rejestr, do którego wpisana jest firma

Minister Przedsiębiorczości i Technologii

Adres przedsiębiorstwa

ul. Hanki Ordonówny 4A, 20-328 Lublin,
tel. 530 720 730, e-mail: biuro@wszystkodokawy.pl

Adres do reklamacji/zwrotu

ul. Hanki Ordonówny 4A, 20-328 Lublin, 
tel. 530 720 730, e-mail: biuro@wszystkodokawy.pl

 

Zwany dalej Sprzedawcą.

2.2. Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej  https://wszystkodokawy.pl

3. Ceny zawarte w sklepie

3.1. Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu https://wszystkodokawy.pl  podane są w polskich złotych i zawierają 23 % podatku VAT.

3.2. Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

3.3. Ceny towarów podane na stronie https://wszystkodokawy.pl/ nie zawierają kosztów wysyłki. Informacja na temat całkowitej wartości zamówienia jest prezentowana w sposób wyraźny i jednoznaczny po wybraniu przez kupującego formy dostawy i płatności. Przed zatwierdzeniem zamówienia klient może samodzielnie sprawdzić koszt dostawy na stronie https://www.wszystkodokawy.pl/Czas-i-koszty-dostawy

3.4. Ceny produktów podane w sklepie https://wszystkodokawy.pl są ważne tylko w ofercie internetowej i nie obowiązują w sklepach stacjonarnych właściciela sklepu internetowego.

4. Zamówienia i dostawa

4.1. Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie https://wszystkodokawy.pl lub drogą telefoniczną oraz poprzez pocztę elektroniczną e-mail.

4.2. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedawcą - sklepem https://wszystkodokawy.pl

4.3. Kupujący ma do wyboru różne formy dostawy/odbioru wskazane na stronie https://www.wszystkodokawy.pl/Czas-i-koszty-dostawy
Termin dostawy jest uzależniony od wybranego sposobu dostawy.

4.4 Zamówienia złożone i potwierdzone do godziny 13.00 realizowane są następnego dnia roboczego.

4.5  Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta fakturę VAT.

4.6.Właściciel sklepu internetowego  ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

4.7. Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar poprzez:

 • Tradycyjny przelew na konto: 70 1050 1461 1000 0092 1635 6957 ING Bank Śląski S.A.
 • Płatność elektroniczną - rozliczenia transakcji następuje kartą kredytową, e-przelewem lub BLIK- operator Imoje ING.
 • Zakupy na raty poprzez Santander Bank (przy zakupach powyżej 100 zł)
 • Zakupy na raty Banku Credit Agricole (przy zakupach od 300 zł)
 • Leaselink – leasing dla firm
 • Płatność przy odbiorze (za pobraniem) -należność pobiera doręczyciel, kurier lub sprzedawca w przypadku odbioru osobistego w salonie stacjonarnym.

Zamówienia dostarczane są przez kurierów UPS lub INPOST oraz poprzez paczkomaty INPOST lub Orlen Paczka w zależności od dokonanego przez kupującego wyboru.

4.8. Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski wynosi (niezależnie od liczby zamówionych produktów):

 • Paczkomat INPOST 24/7 - 11,90 zł (wyłącznie przedpłata)
 • Kurier INPOST 14,90 zł (przedpłata) 17,90 zł (pobranie)
 • Kurier UPS 17,00 zł (przedpłata) 20,00 zł (pobranie)
 • Odbiór osobisty w wybranym punkcie handlowym - bezpłatnie
 • Orlen Paczka - 8,99 zł (wyłącznie przedpłata)
 • Zakupy jednorazowe powyżej 290,00 zł - bezpłatnie (nie dotyczy przesyłek za pobraniem)

4.9. Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu są realizowane standardowo w ciągu 24 godzin, maksymalnie 3-5 dni roboczych.

4.10. Czas dostawy przesyłki do kupującego wynosi:

 • Kurier – na następny dzień roboczy,
 • Paczkomaty INPOST 24/7– 1-2 dni robocze
 • Orlen Paczka – 1-2 dni robocze

4.11. Czas na odbiór osobisty w wybranym punkcie stacjonarnym wynosi do 3 dni. Po tym czasie rezerwacja towaru przestanie obowiązywać a zamówienie zostanie anulowane.

4.12. Podczas odbioru zamówienia ze sklepu  należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

4.13. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Kupującego bez podania przyczyny.

4.14.Organizowana przez https://wszystkodokawy.pl sprzedaż promocyjna obejmuje ograniczoną ilość produktów i trwa przez określony czas. W związku z tym, zamówienia na produkty w promocji są realizowane według kolejności wpływania zamówień do momentu wyczerpania się zapasu lub zakończenia promocji.

5. Prawo odstąpienia od umowy / Zwrot towaru

 • Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta. Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 poz. 827) kupujący ma prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie rzeczy.
 • Od 1 stycznia 2021 r. do prawa odstąpienia w ciągu 14 dni od zawartej na odległość umowy będą uprawnieni również przedsiębiorcy prowadzący działalność w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej (wpisanej do CEIDG), jeśli zawarta umowa nie ma dla nich charakteru zawodowego.

5.1. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Kupujący musi poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną) na adres:
WszystkoDoKawy.pl Anna Kalinin, ul. Hanki Ordonówny 4A, 20-328 Lublin
e-mail: biuro@wszystkodokawy.pl tel. 530 720 730
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Kupującemu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

5.2. Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Kupującemu niezwłocznie (nie później niż 14 dni od daty otrzymania oświadczenia kupującego o odstąpieniu od umowy oraz towaru) wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), W przypadku odstąpienia od umowy w opisanym wyżej trybie, umowę uważa się za niezawartą.

5.3. Zwrotu płatności Sprzedawca dokonuje na numer rachunku bankowego, z którego dokonano przelewu bądź na numer rachunku bankowego, którego dane Kupujący poda w korespondencji chyba że Kupujący zgodził się wyraźnie na inne rozwiązanie.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

5.4. Towar należy odesłać lub przekazać nam rzecz na adres: WszystkoDoKawy.pl Anna Kalinin, ul. Hanki Ordonówny 4A, 20-328 Lublin.
e-mail:biuro@wszystkodokawy.pl, tel. 530 720 730 niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Kupujący poinformował nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli towar zostanie odesłany przed upływem terminu 14 dni.

5.5. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Wyjątkiem jest sytuacja, w której Kupujący korzysta z udostępnionej przez Sprzedawcę, bezpłatnej usługi zwrotu do paczkomatu - Inpost Szybkie zwroty.

5.6.Kupujący odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5.7.Jeżeli Kupujący żąda rozpoczęcia świadczenia usług przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, zapłaci nam kwotę proporcjonalną do zakresu świadczeń spełnionych do chwili, w której poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

5.8. Brak możliwości odstąpienia od umowy
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi)
w odniesieniu do umów:

 • o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
 • w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
 • w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni
  i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
 • w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi
  w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
 • zawartej w drodze aukcji publicznej;
 • o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

6. Reklamacje

 • Sprzedawca przestrzega obowiązku dostarczania produktów bez wad.
 • W przypadku gdy produkt ma wadę, podstawą prawną rozpatrywania reklamacji są przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks Cywilny (tekst jednolity Dz.U.2014, poz.121)
 • Kupujący ma prawo do złożenia reklamacji na podstawie rękojmi, jeżeli towar konsumpcyjny jest wadliwy. Rozróżnia się dwa rodzaje wad: fizyczną i prawną.

Wada fizyczna to niezgodność produktu z umową. Dochodzi do niej w szczególności wtedy, gdy rzecz nie ma właściwości, które produkt tego rodzaju powinien mieć, nie ma właściwości, o których Kupujący został zapewniony przez sprzedawcę lub reklamę, nie nadaje się do celu, o którym kupujący poinformował sprzedawcę, została wydana kupującemu w stanie niezupełnym.
Wada prawna występuje, gdy kupiony towar jest własnością osoby trzeciej, jest obciążony prawem osoby trzeciej albo cechuje się ograniczeniami w korzystaniu lub rozporządzaniu nim w wyniku decyzji lub orzeczenia właściwego organu.

 • W sytuacji wystąpienia wady Kupujący może złożyć do Sprzedawcy reklamację z tytułu rękojmi
  i zażądać:
  a) naprawy towaru;
  b) wymiany towaru na nowy;
  c) obniżenia ceny;
  d) odstąpienia od umowy – o ile wada jest istotna
 • Wybór żądania należy do Kupującego. Sprzedawca może pod pewnymi warunkami zaproponować inne rozwiązanie, ale może się to odbyć z uwzględnieniem następujących okoliczności:
  a) łatwość i szybkość wymiany lub naprawy towaru;
  b) charakter wady – istotna czy nieistotna;
  c) to, czy towar był wcześniej reklamowany.
 • Jeśli Kupujący żąda wymiany rzeczy lub jej naprawy, Sprzedawca może odmówić spełnienia tego żądania pod warunkiem, że opcja wskazana przez Kupującego byłaby niemożliwa do zrealizowania dla Sprzedawcy albo w porównaniu z drugim z możliwych żądań wymagałaby nadmiernych kosztów.

6.1. Sprzedawca może zaproponować inne rozwiązanie. Niezależnie od powyższego, w tej sytuacji Kupujący może zmienić swój wybór i żądać doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową w inny sposób, tj. obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy.

6.2. Sprzedawca odpowiada wobec Kupującego za sprzedany towar, jeżeli wada zostanie stwierdzona w okresie 2 lat od momentu jego wydania. Przez rok trwania odpowiedzialności sprzedawcy istnieje domniemanie, że stwierdzona wada lub jej przyczyna istniała już w momencie sprzedaży. W takiej sytuacji to sprzedawca musi udowodnić, że wada powstała z winy Kupującego.
W przypadku zauważenia wady w późniejszym terminie, tj. pomiędzy dwunastym a dwudziestym czwartym miesiącem od wydania towaru, Kupujący powinien wykazać, że wada towaru istniała
w momencie zakupu.

 • Reklamację można złożyć pod adresem biuro@wszystkodokawy.pl lub listownie (list polecony za zwrotnym potwierdzeniem odbioru) lub osobiście na adres Sprzedawcy:

WszystkoDoKawy.pl Anna Kalinin, ul. Hanki Ordonówny 4A, 20-328 Lublin

e-mail:biuro@wszystkodokawy.pl, tel. 530 720 730

6.3. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

 • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
 • datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
 • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
 • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

6.4. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem  reklamacji Sprzedawca zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

6.5. Sprzedawca rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

6.6. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

6.7. Reklamowany towar należy odesłać wraz z informacją o przyczynie reklamacji na adres:

WszystkoDoKawy.pl Anna Kalinin, ul. Hanki Ordonówny 4A, 20-328 Lublin, e-mail:biuro@wszystkodokawy.pl, tel. 530 720 730

albo złożyć reklamacje osobiście w sklepie sprzedawcy.

6.8 Koszty poniesione przez Kupującego związane z odesłaniem reklamowanego produktu zostaną  zwrócone przez sprzedawcę.

7. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur.

7.1. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

8. Administratorem danych jest Wszystkodokawy.pl Anna Kalinin z siedzibą w 20-328 Lublin ul. Hanki Ordonówny 4A NIP: 796-193-48-71, tel. 530 720 730 email: biuro@wszystkodokawy.pl. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach. Szczegółowy opis sposobu przetwarzania danych zawarty jest w dokumencie Polityka poufności.

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem +48 530 720 730 lub drogą elektroniczną na adres biuro@wszystkodokawy.pl

 Zespół Wszystkodokawy.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl