Opinie o Nas
Filtruj:
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

MELITTA

Lepszy smak kawy dzięki dobrej pielęgnacji! Nie sądzisz? Spróbuj. Jesteśmy przekonani, że dobra pielęgnacja nie tylko wydłuża żywotność Twojego urządzenia, ale także pozytywnie wpływa na smak kawy. Dlatego oferujemy różne środki do czyszczenia i odkamieniania dla wszystkich naszych urządzeń.

Odkamienacz Melitta

Regularne odkamienianie nie tylko przedłuża żywotność urządzenia, ale również zapewnia przygotowanie napojów o doskonałym, autentycznym smaku kawy. Odkamieniacz Melitta® AntiCalc BIO Liquid zawiera całkowicie biodegradowalny składnik aktywny - kwas cytrynowy, gwarantując przyjazne dla środowiska odkamienianie różnych urządzeń.

Płyn Do Czyszczenia Modułu Mlecznego Melitta

Delikatna dbałość o najlepszą przyjemność z kawy . Regularne czyszczenie urządzenia nie tylko poprawia smak kawy, ale także zwiększa żywotność urządzenia.

Tabletki czyszczące do ekspresów automatycznych Melitta

Tabletki czyszczące umożliwiają dokładne i higieniczne czyszczenie systemu kawy w automatycznych ekspresach do kawy - usuwają olejki kawowe i tłuszcze z zaparzacza. Wygodne do użycia porcje są bezwonne. Chronią perfekcyjny smak kawy i zapewniają dłuższą żywotność urządzenia.

Filtry wody Melitta

Regularne filtrowanie wody w urządzeniu zapobiega gromadzeniu się uporczywych osadów kamienia na grzałce a zatem prowadzi do lepszego przekazywania ciepła, ponieważ kamień nie tworzy warstwy izolacyjnej na grzałce. Oznacza to, że urządzenie zużywa mniej energii a jego żywotność jest większa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl