Opinie o Nas

CZYSZCZENIE

Każdy ekspres do kawy wymaga odpowiedniej konserwacji aby mógł długo i bezawaryjnie pracować. Jedną z czynności, którą należy regularnie powtarzać jest czyszczenie, które wykonuje się specjalnie przeznaczonymi do tego środkami chemicznymi. Skutecznie i bezpiecznie usuwają one zanieczyszczenia oraz pozostałości po olejkach kawowych. 

Regularne czyszczenie ekspresu wydłuża jego żywotność, a dodatkowo wpływa pozytywnie na smak parzonej kawy. Z czasem wewnątrz układu ekspresu odkładają się resztki kawy oraz olejki, które powinniśmy usuwać dla zachowania prawidłowej pracy ekspresu. 

Automatyczne czyszczenie tabletką

Wykonujemy bakterio i grzybobójczą tabletką. Jest to dodatkowy program do wykonania raz na 2- 3 tygodnie (ekspres wyświetli potrzebę wykonania tej czynności). Specjalną tabletkę, której zadaniem jest rozpuszczenie pozostałości po kawie w ekspresie wrzucamy w zasyp kawy zmielonej po wcześniejszym uruchomieniu programu (patrz instrukcja). Ekspresy marki JURA posiadają tylko automatyczny program. Pozwala on na oczyszczenie wewnętrznych elementów ekspresu oraz jego konserwację z pozostałości kawy, a także olejków - osadów kawowych. Daje to szansę na utrzymanie jakości napoju kawowego zawsze na najwyższym poziomie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl