Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFOLINIA: 510 86 83 86 pon.-pt 10-18  sob. 10-14

strefa

Jak wybrać ekspres do biura

Ekspres do biura powinien być przede wszystkim prosty w obsłudze oraz dopasowany do potrzeb i ilości pracowników. Podczas wyboru odpowiedniego modelu i marki powinniśmy wiedzieć ile i jakie kawy (czarne czy mleczne) będziemy parzyć na co dzień.

jak wybrac ekspres do biura - jura, nivona, melitta

Biuro jest miejscem gdzie spędzamy połowę dnia a co za tym idzie wypijamy też dużo kaw. Automatyczny ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem pozwoli na szybkie przygotowanie zarówno espresso jak i doskonałego cappuccino, za przyciśnięciem jednego guzika tzw. ONE TOUCH. Ekspres sam namieli właściwą porcję kawy, poda spienione mleko oraz doleje świeżo zaparzoną kawę. W małym biurze 7 – 10 pracowników możemy postawić urządzenie z przeznaczeniem do użytku domowego (z pojemnością ok 2l) (Ekspresy domowe). Natomiast w większych przedsiębiorstwach warto zainwestować w profesjonalny ekspres z przeznaczeniem do mniejszej gastronomii (Ekspresy profesjonalne). Różnią się one przede wszystkim wydajnością. Są dedykowane do przygotowania od 50 do 200 kaw/dziennie. Kolejną zaletą są wygodne rozwiązania, takie jak bezpośrednie podłączenie do wody czy możliwość zrzucania fusów do dużego pojemnika na odpadki, a także podłączenia tacy ociekowej do ścieków, co zdecydowanie skraca czas parzenia kawy oraz obsługę ekspresu. Bardzo często ekspresy te mają fukcję parzenia kaw w dzbanki, co jest niezwykle przydatne podczas obsługi konferencji czy szkoleń.

Dzięki tekstowym lub graficznym wyświetlaczom obsługa ekspresu jest niezwykle prosta. Czytelne komunikaty, pełna automatyzacja i intuicyjne menu ułatwią sprawną i szybką obsługę sprzętu. Ekspres informuje nas o konieczności dolania wody czy opróżnienia pojemnika na fusy. Większość urządzeń wyświetla komunikaty o statusach konserwacji (odkamienianie, czyszczenie). Nowoczesna technologia pozwala na dostosowanie napojów kawowych do naszych potrzeb (moc kawy, ilość, temperatura). Dzięki takim rozwiązaniom nie będzie problemu z obsługą ekspresu przez wiele osób.

   

Jak wybrać ekspres do domu  Jak wybrać ekspres do gastronomii

 

WszystkoDoKawy.pl

Odwiedź nas i przekonaj się co możemy Ci zaoferować

WszystkoDoKawy.pl

Copyright © 2007 - 2016
WszystkoDoKawy.pl