Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFOLINIA: 510 86 83 86 pon.-pt 10-18  sob. 10-14

strefa

Ekspresy profesjonalne

profesjonalne ekspresy do kawy

 

Umiejętnie zaparzona i odpowiednio podana „mała czarna” może stać się mocną stroną każdej cukierni, restauracji. Pamiętajmy, że zarówno smak, jak i aromat kawy zależą w dużym stopniu od sposobu jej parzenia. Dlatego poprawnie dopasowany do potrzeb i wielkości lokalu ekspres jest inwestycją, która z pewnością się zwróci.

 

Znajdź nasz salon niedaleko Ciebie:

Nasze salony

 

Zapytaj specjalistów

Zapraszamy do kontaktu z punktami Grupy WDK, pracują tam specjaliści. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w branży kawowej pomożemy dobrać profesjonalny ekspres i młynek uwzględniając Twoje wymagania oraz przeznaczenie danego urządzenia. Poza zakupem takiego urządzenia pomożemy również w zainstalowaniu ekspresu, ustawieniu jego parametrów pracy: grubość mielenia, ciśnienie wody i pary oraz optymalna temperatura parzenia kawy. Są to bardzo ważne czynniki, aby aromat i smak kawy zadziwiał Twoich klientów.

Szkolenia z parzenia kawy na profesjonalnym ekspresie

Proponujemy również kompleksowe szkolenia pracowników, na których uczymy prawidłowo mielić, przygotować i zaparzyć kawę. Podpowiemy jak i w czym podać podstawowe kawy: espresso, americanę, ristretto i inne. Podamy techniki spieniania mleka do zachwycającej latte macchiato, cappuccino. Nauczymy również podstawowych technik Latte Art.

Nasze salony współpracują z najlepszymi producentami profesjonalnych ekspresów i młynków do kawy:

SAECO, GAGGIA, JURA, SANREMO, QUAMAR

prof1 

 

Ekspresy domowe

 

WszystkoDoKawy.pl

Odwiedź nas i przekonaj się co możemy Ci zaoferować

WszystkoDoKawy.pl

Copyright © 2007 - 2016
WszystkoDoKawy.pl